Osocze bogatopłytkowe

Każdy potrzebuje chwili dla siebie.

Osocze bogatopłytkowe

Proces starzenia się skóry, to nic innego jak spowolnienie odnowy komórek. Nasz organizm, mniej wydajny niż w młodości, przestaje dawać sobie radę z ich samodzielną regeneracją. Możemy go wspomóc różnymi zabiegami – wystarczy wybrać ten najodpowiedniejszy dla siebie. Terapię osoczem bogatopłytkowym polecamy pacjentom poszukującym produktów naturalnych lub uczulonym na inne preparaty.

Osocze bogatopłytkowe w Starogardzie Gdańskim

Jest to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Metoda ta od dekady stosowana jest z ogromnymi sukcesami w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Jest szczególnie przydatna w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej czy regeneracji i gojeniu tkanek przyzębia. Technologię tę  wykorzystuje na potrzeby odnowy skóry również medycyna estetyczna. Osocze bogatopłytkowe stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg zapewnia długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest całkowicie naturalny i biokompatybilny z Twoim ciałem, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Wskazania do zabiegu:

• rewitalizacja skóry twarzy (skóra zmęczona, bez napięcia, niejednolity kolor, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku)
• oznaki starzenia się skóry (fałdy, zmarszczki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość skóry)
• przebyte zabiegi medycyny estetycznej (regeneracja skóry, przyspieszenie gojenia)
• łysienie typu męskiego

W pierwszej fazie zabiegu lekarz pobiera niewielką ilość (6 – 60 ml) krwi pacjenta do specjalnych probówek, które poddaje się wirowaniu w celu oddzielenia erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie wstrzykuje  się w skórę stosując klasyczną technikę mezoterapii bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Efekty zabiegu:

• rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
• przebudowa włókien kolagenowych
• poprawa ukrwienia skóry
• wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry
• przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

Nowości w salonie
Umów się na zabieg

SALON URODY
Elżbieta Lichnerowicz

ul. Traugutta 19
Starogard Gdański

tel. 58 35 20 830

kom.+48 605 209 381

kom. +48 664 006 036

kontakt@lichnerowiczuroda.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 9:00 - 18:00
Sob 9:00 - 13:00

Cennik zabiegów