Bioline

Każdy potrzebuje chwili dla siebie.

LIFTING Code

PEELING O WIELOKIERUNKOWYM DZIAŁANIU
Skuteczna metoda eksfoliacji – Enzymacid, zainspirowany nowoczesnymi metodami z dziedziny medycyny estetycznej.

Nowa linia kosmetyczna Lifting Code włoskiej marki Bioline została zainspirowana naturą, bazuje jednak na najnowszych odkryciach naukowych. Lifting Code skupia się na czterech najważniejszych potrzebach kobiet, które pozwalają zachować młody, zdrowy wygląd. Po pierwsze, ochrona skóry – wyciąg z alg antarktycznych pozwala chronić dwa rodzaje kolagenu. Po drugie, rewitalizacja – w tym celu zastosowano kwas hialuronowy oraz wzmacniacz elastyny. Aby w widoczny i szybki sposób poprawić wygląd cery, Bioline Lifting Code zawiera polimery wypełniające, które natychmiast po zastosowaniu  wypełniają zmarszczki i linie. Lifting skóry zapewnia natomiast naturalny kompleks napinający.

 

Ideą zabiegu jest połączenie kilku niezmiennych etapów dla uzyskania najwyższej skuteczności. Podczas zabiegu skóra poddawana jest złuszczaniu, nawilżaniu oraz odżywieniu. Składniki aktywne wnikają w tkankę, dzięki zastosowaniu nośnika jakim jest bio-matrix – substancji o strukturze podobnej do skóry. Dzięki temu uzyskuje się odnowę górnej warstwy naskórka, wypełnienie zmarszczek oraz kosmetyczny lifting. Wykonany podczas zabiegu masaż twarzy sprawia, że Lifting Code pozwala nie tylko odmłodzić skórę, ale także odprężyć umysł.

 

Oprócz profesjonalnego zabiegu Bioline Lifting Code to także preparaty do domowej pielęgnacji. Kosmetyki te pomagają utrzymać i przedłużyć efekty uzyskane w gabinecie. Są także doskonałą propozycją dla osób, które poszukują naprawdę skutecznych sposobów codziennej pielęgnacji.

Nowości w salonie
Umów się na zabieg

SALON URODY
Elżbieta Lichnerowicz

ul. Traugutta 19
Starogard Gdański

tel. 58 35 20 830

kom.+48 605 209 381

kom. +48 664 006 036

kontakt@lichnerowiczuroda.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 9:00 - 18:00
Sob 9:00 - 13:00

Cennik zabiegów