Karboksyterapia

Każdy potrzebuje chwili dla siebie.

Karboksyterapia – jest zabiegiem polegającym na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Pracujemy na gazie medycznym, który podany rozbija złogi tłuszczu, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz zwiększa drenaż limfatyczny. W ciągu kilku dni po zabiegu karboksyterapii istnieje wzmożona cyrkulacja tlenu na podanej zabiegowi partii. Karboksyterapia jest bezpiecznym zabiegiem który jest zgodny z procesami fizjologicznymi zachodzącymi codziennie w naszym organizmie. Zabiegi karboksyterapii są także wykorzystywane jako rozwiązanie na redukcje zmarszczek. Dwutlenek węgla podany w skórę twarzy pozwala opóźnić procesy starzenia i znacznie poprawić jej kondycję.

ZABIEG IDEALNIE SIĘ SPRAWDZA PRZY TAKICH PROBLEMACH JAK:

• Cellulit
• Rozstępy
• Nadmiar tkanki tłuszczowej
• Zwiotczenie skóry po porodzie
• “Worki” pod oczami, cienie i zmarszczki w tej okolicy
• Wiotkość skóry związana z wiekiem
• Wypadanie włosów

Posiadamy jedyne polskie urządzenie do karboksyterapii certyfikowane medycznie firmy MEDIKA

Karboksyterapia to zatwierdzona przez FDA terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla, stanowiąca istotny przełom w medycynie estetycznej ze względu na szeroki wachlarz zastosowań i dużą skuteczność. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu odpowiednich dawek dwutlenku węgla.

Dwutlenek węgla jest gazem, który w organizmie odpowiada za regulacje przepływu krwi i rozszerzanie się naczyń krwionośnych. Podając go pod skórę możemy przyśpieszyć przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych oraz poprawić mikrokrążenie czy stymulować komórki do odnowy.

ZOBACZ CERTYFIKAT

Galeria zdjęć z zabiegu

Nowości w salonie
Umów się na zabieg

SALON URODY
Elżbieta Lichnerowicz

ul. Traugutta 19
Starogard Gdański

tel. 58 35 20 830

kom.+48 605 209 381

kom. +48 664 006 036

kontakt@lichnerowiczuroda.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 9:00 - 18:00
Sob 9:00 - 13:00

Cennik zabiegów