Pedicure

Każdy potrzebuje chwili dla siebie.

Zdrowe, wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody oraz podstawą dobrego samopoczucia. Delikatna, gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i lekkości. Dlatego warto otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale również leczniczym. Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy, likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia.

Zabiegi Pedicure wykonujemy na produktach firmy Gehwol , które można również stosować do pielęgnacji domowej i kupić w naszym gabinecie.

Pedicure podologiczny nazywany jest również leczniczym. Jest to nie tylko pielęgnacja, ale również leczenie i profilaktyka stóp – (2 w 1)

Zabieg wykonywany jest przy pomocy medycznych preparatów, stopy będą odciążone, czyli będziesz czuć się lekki. Po zabiegu jest możliwość zakupienia preparatów, które były używane podczas zabiegu.

 

Co daje pedicure podologiczny?

Wybierając pedicure podologiczny nie tylko upiększysz swoje stopy, ale również dowiesz się czy są one zdrowe. Często małe zmiany na skórze potrafią być błędnie identyfikowane jako odcisk podczas, gdy może być to modzel lub brodawka. Podolog zatroszczy się o Twoje stopy i zwróci uwagę na każdą zmianę. Skorzystaj z jego wiedzy i doświadczenia!

 

Na czym polega skuteczny pedicure leczniczy?

• Podolog analizuje stan stopy oraz budowę układu ruchowego, który ma przełożenie na sposób stawiania stopy, powstawanie zrogowaceń.
• Odciążenie stopy przy pomocy frezarki.
• Zmiany w skórze stopy są usunięte przy pomocy sterylnych narzędzi podologicznych.
• Następnie następuje fachowa obróbka paznokci stóp, a także zastosowanie odpowiednich kremów i preparatów specjalistycznych.
• Jest możliwość pomalowania paznokci przez podologa
• Urządzenie jest przeznaczone do wykonywania zabiegu specjalistycznej pielęgnacji stóp (pedicure).
• Frezarka za pomocą szybko obracających się frezów usuwa zrogowaciały naskórek.

Nowości w salonie
Umów się na zabieg

SALON URODY
Elżbieta Lichnerowicz

ul. Traugutta 19
Starogard Gdański

tel. 58 35 20 830

kom.+48 605 209 381

kom. +48 664 006 036

kontakt@lichnerowiczuroda.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 9:00 - 18:00
Sob 9:00 - 13:00

Cennik zabiegów