KLAPP Cosmetics

Każdy potrzebuje chwili dla siebie.

Repagen Hyaluron Selection 7- innowacja od KLAPP

Wyjątkowy 6 etapowy zabieg odżywczo napinający do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, szarej, pozbawionej blasku oraz dotkniętej trądzikiem wieku dojrzałego. Repagen Hyaluron Selection 7 to innowacja od KLAPP Cosmetics, posiadająca wyjątkowe składniki aktywne, które na różne sposoby stymulują wszystkie warstwy skóry.

Zapobieganie oznakom starzenia się skóry

 

Starzenie organizmu jest procesem naturalnym, którego podstawą jest szereg postępujących w czasie zmian polegających na zmniejszeniu biologicznej aktywności komórek organizmu i jednoczesnym spowolnieniu procesów regeneracji. Jego przebieg uwarunkowany jest głównie genetycznie, jednak na intensywność i dynamikę zmian w znaczącym stopniu wpływają czynniki wewnętrzne i środowiskowe. Wśród tych ostatnich należy wymienić nadmierną ekspozycję na promieniowanie UV, palenie tytoniu, nieodpowiednią dietę czy stres. Podkreślenia wymaga fakt iż symptomy starzenia się skóry są wynikiem nakładania się i sumowania wszystkich czynników.

 

Do walki z procesem starzenia się skóry, nieustannie staje świat kosmetyki. Bowiem poza zmianą nawyków żywieniowych i trybu życia, to właśnie dobrze przemyślana i dobrana do potrzeb cery pielęgnacja skóry jest podstawą zachowania jej w dobrej kondycji. Niezwykle istotną rolę odgrywają tu składniki biologicznie czynne stanowiące recepturę kosmetyku, któremu przypisuje się miano „anti-oging”.Do walki z procesem starzenia się skóry, nieustannie staje świat kosmetyki. Bowiem poza zmianą nawyków żywieniowych i trybu życia, to właśnie dobrze przemyślana i dobrana do potrzeb cery pielęgnacja skóry jest podstawą zachowania jej w dobrej kondycji. Niezwykle istotną rolę odgrywają tu składniki biologicznie czynne stanowiące recepturę kosmetyku, któremu przypisuje się miano „anti-oging”.

 

Najnowszyą linią z grupy anti-oging jest Repagen Hyaluron Selection 7, którego skład stanowi koktajl oparty głównie o wielopostaciowy kwas hialuronowy. Produkty Repagen Hyaluron Selection 7 zarówne te przeznaczone do profesjonalnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych, jak i te dedykowane pielęgnacji domowej, zawierają, aż 5 typów kwasu hialuronowego: nisko- i wysokocząsteczkowy, kapsułowany, średniołancuchowy i najważniejszy w tej grupie – usieciowany, który w wydłużonym czasie działania, utrzymuje stabilność i ułatwia innym składnikom penetrację naskórka.

 

Kwas hialuronowy został dodatkowo wsparty aktywnością kwasu glukoronowego, uczestniczącego w tworzeniu własnego HA w skórze, a jednocześnie stanowiący niezawodną broń antyoksydacyjną w walce z wolnymi rodnikami. Urozmaiceniem receptury produktów linii Repagen Hyaluron Selection 7 jest unikatowy ekstrakt z alpinii galanga (tajski imbir, dziki kardamon). Zawiera on odkrytą przez naukowców dobroczynną galanginę z grupy flawonoidów – niezwykle aktywny antyoksydant stymulujący również syntezę własnego kwasu hialuronowego.

Nowości w salonie
Umów się na zabieg

SALON URODY
Elżbieta Lichnerowicz

ul. Traugutta 19
Starogard Gdański

tel. 58 35 20 830

kom.+48 605 209 381

kom. +48 664 006 036

kontakt@lichnerowiczuroda.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 9:00 - 18:00
Sob 9:00 - 13:00

Cennik zabiegów