Medik8

Twoja skóra jeszcze piękniejsza!

Piękna skóra

Każdy powinien czuć się pewnie i pięknie we własnej skórze. Z tego powodu marka MEDIK 8 bez wytchnienia pracuje  nad tworzeniem zaawansowanych produktów do pielęgnacji skóry, które przynoszą widoczne rezultaty. W laboratorium w Wielkiej Brytanii innowacje i badania idą ramię w ramię. Stale przekraczają  granice tego, co możliwe, pracując nad rozwojem ekscytujących, nieznanych do tej pory technologii do pielęgnacji skóry. Misja MEDIK 8 opiera się na przekonaniu, że  klienci nie muszą dokonywać wyboru pomiędzy pielęgnacją skóry, a rzeczywistymi efektami. Oznacza to, że każdy produkt Medik8 łączy świetne tekstury, piękne zapachy i znakomite składniki z nowoczesną technologią. Gwarantuje to możliwość czerpania korzyści z rozpieszczających rytuałów przy jednoczesnym uzyskiwaniu profesjonalnych efektów w pielęgnacji skóry. W ten sposób jesteśmy w stanie obiecać piękną skórę na całe życie.

Naszym najważniejszym celem jest pomóc Ci osiągnąć Piękną Skórę, dlatego zakochałyśmy się w filozofii CSA. Jesteśmy pewni, że sekret młodziej wyglądającej skóry jest równie łatwy jak stosowanie witaminy C, a także ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia i witaminy A w nocy.

Witamina C

Dobrze sformułowana, stabilizowana witamina C zapewnia wszechstronną ochronę antyoksydacyjną, a także stymuluje produkcję kolagenu i blokuje rozwój pigmentu w celu uzyskania gładszej i promiennej skóry. Zastosuj witaminę C rano jako całodzienną tarczę ochronną przeciwko czynnikom zewnętrznym, które przyśpieszają starzenie się Twojej skóry.

 

Ochrona przeciwsłoneczna

Szacuje się, że aż 80% starzenia się skóry jest spowodowane przez słońce. Do uszkodzenia skóry nie dochodzi jedynie w słoneczne dni. Nawet w pochmurny dzień, około 50% promieniowania UV dociera do skóry uszkadzając jej komórki. Już wiesz, dlaczego tak ważne jest stosowanie wysokiej jakości ochrony przeciwsłonecznej każdego dnia. W Medik8 doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego opracowaliśmy gamę lekkich, ale maksymalnych w działaniu filtrów przeciwsłonecznych, które chronią i odżywiają skórę.

Nie martw się, nasze zaawansowane technologicznie filtry przeciwsłoneczne Medik8 nie pozostawiają uczucia lepkości i przeciążenia skóry jak klasyczne filtry stosowane na plaży. Bardziej prawdopodobne jest to, iż zapomnisz że twój ulubiony krem ​​na dzień zawiera filtr ​przeciwsłoneczny.

 

Witamina A

Jako eksperci w witaminie A, Medik 8 opracował szeroką gamę kremów i serum na noc, które odmładzają skórę podczas kiedy Ty śpisz. Witamina A uważana jest za nieodłączny składnik w przeciwstarzeniowej pielęgnacji skóry. Znana jest ona ze swojego doskonałego wpływu na skórę, w tym przyspieszenie odnowy komórkowej i zwiększenie produkcji kolagenu oraz zmniejszenie produkcji kolagenazy, ograniczając w ten sposób rozpad kolagenu. Dodatkowo na uwagę zasługują wyniki badań, potwierdzające skuteczność retinoidów w terapii przebarwień i niedoskonałości skóry – pierwsze związane jest z aktywnością melanolityczną zmniejszającą aktywność melaniny, drugie z pobudzaniem hiperkeratynizacji i komedogenezy, prowadzącej do redukcji zaskórników.

Właściwe wykorzystanie technologii stabilizacji w przypadku wszystkich składników aktywnych (w tym witaminy A) jest szczególnie ważne. Po pierwsze, uzyskujemy możliwość zastosowania mniejszych stężeń, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko podrażnień, a po drugie, zapewniamy głębokie wnikanie i efekty szybsze niż w przypadku klasycznej stabilizacji.

Oryginalne badania

Proces formułowania produktu rozpoczyna się od szeroko zakrojonych badań rynku. Nasi chemicy wykorzystują te badania do połączenia składników, które chcą włączyć do swoich receptur. Analizują regulacje i dane kliniczne składowych, aby udowodnić ich działanie. Następnie w laboratorium tworzy się pierwsza wersja produktu i rozpoczynają się testy konsumenckie. Po wstępnych opiniach konsumentów chemicy nieustannie ulepszają produkt, dopóki nie spełni on wszystkich naszych oczekiwań i specyfikacji. Ten proces testowania i przeformułowywania może trwać miesiące, aż będziemy pewni, że znaleźliśmy idealne rozwiązanie.

 Po sfinalizowaniu produktu przechodzi on co najmniej 3-miesięczne testy stabilności w różnych warunkach. Celem testów jest sprawdzenie, czy nadaje się do wypuszczenia na rynek konsumencki. W zależności od rodzaju receptury, może on zostać wysłany również na dodatkowe zewnętrzne testy, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie nasze wymagania.

 

Testy końcowe

Kiedy produkt przeszedł wszystkie testy stabilności, przeprowadzamy badania kliniczne w naszych laboratoriach w Wielkiej Brytanii w celu oceny działania końcowego preparatu w ludzkiej skórze. Obejmują one dokumentację fotograficzną ‘przed i po’, a także szczegółowe ankiety dotyczące stosowania kosmetyku, towarszyszących odczuć oaz efektów związanych z produktem. W rezultacie znajdujemy prawdziwy dowód na to, że nasze produkty zapewnią pożądane rezultaty, do których dążymy. Dodatkowo wyniki badań klinicznych pokazują, efektywność i siłę działania zarówno produktów profesjonalnych jak i kosmetyków do pielęgnacji domowej.
Nowości w salonie
Umów się na zabieg

SALON URODY
Elżbieta Lichnerowicz

ul. Traugutta 19
Starogard Gdański

tel. 58 35 20 830

kom.+48 605 209 381

kom. +48 664 006 036

kontakt@lichnerowiczuroda.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 9:00 - 18:00
Sob 9:00 - 13:00

Cennik zabiegów