Fashion Style Elżbieta Lichnerowicz

Kilka słów o naszym salonie.
Salon Urody Fashion Style w Starogardzie Gdańskim

Szanowne Panie i Panowie jeśli zechcecie odwiedzić Salon Urody Fashion Style, to mamy nadzieję, że nie tylko po to żeby odpocząć po dniu pełnym zgiełku ale również po to, aby poczuć się wyjątkowo i pięknie. Samopoczucie Naszych klientów jest Naszą najważniejszą misją, zadbamy o każdy detal abyście czuli się u Nas komfortowo i żeby każdy z Was wychodził z uśmiechem na twarzy, w pełni usatysfakcjonowany z wykonanych zabiegów.

 

Serdecznie zapraszam

Jesteśmy już z wami 13 lat

Salon Urody Fashion Style założony został w 2008r. przez Elżbietę Lichnerowicz. Od samego początku pracowały dla Was również Aleksandra i Małgorzata. Po niespełna 5 latach, kiedy rozwinęłyśmy skrzydła i zakres oferowanych usług – dołączyła do Nas Lucyna.  Szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało zmotywował również moja najstarszą córkę Karolinę do tego by pójść w ślady mamy i rozpocząć kształcenie na studiach kosmetologicznych. Tak oto od dwóch lat swoją energią i pasją do zawodu zaraża cały zespół, wdraża nowinki kosmetyczne i motywuje Nas do ciągłego rozwoju.

 

Jesteśmy zgranym teamem, który nieustannie poszerza dla Państwa swoje umiejętności. Czas od marca do maja każdego roku jest dla Nas okresem  rozwoju. W tym czasie w roku, po godzinach otwarcia Salonu staramy się również przygotować plany i strategie, które spotęgują zadowolenie Naszych klientów w kolejnych miesiącach oraz kupić kolejny nowy sprzęt do Naszego salonu, by wzbogacić ofertę.

 

Oprócz zabiegów podstawowych, takich jak: kosmetyczne i lecznicze oczyszczanie skóry twarzy, manicure i pedicure, peeling, depilacje, masaże, eksfoliacja i wiele innych dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała –  pomagamy w  analizie składu i doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej, które pogłębią i przedłużą efekty zabiegów wykonywanych w Naszym salonie. Zainteresowanych zapraszam również na bezpłatne konsultacje z zakresu diagnozy skóry.

Logo Fashion Style Elżbieta Lichnerowicz Starogard Gdański

Przez 13 lat pracy Nasz salon przeszedł dwa remonty i został powiększony o kolejne kondygnacje. Dzisiaj Salon ma 3 piętra i na każdym minimum 3 miejsca zabiegowe. A to wszystko dla zadowolenia Naszych nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Kosmetologia to Nasza pasja. Największą radość daje Nam możliwości podkreślenia naturalnej urody każdego z Was. Jestem przekonana , że po pierwszej wizycie pokochasz atmosferę, w której pracujemy oraz Nasze wnętrza, w których się zrelaksujesz. Gwarantuję również, że po zakończonej wizycie będzie Ci mało i odrazu umówisz się na następną zachwycona efektami dotychczasowej terapii .

Nic nie czyni kobiety piękniejszej niż jej wiara w to, że jest piękna.

Sophie Loren

Nic nie czyni kobiety piękniejszej niż jej wiara w to, że jest piękna.

Sophie Loren