MANICURE I PIELĘGNACJA DŁONI


Zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z bogatego pakietu zabiegów upiększających typu manicure, pedicure  wykonywanych w naszym salonie.

Zadbane dłonie oraz idealnie sprzyjają dobremu samopoczuciu i wpływają na naszą samoakceptację. Doskonale wiedzą o tym zatrudniane przez nas doświadczone specjalistki. Dlatego każdy wykonywany przez nie zabieg upiększający odbywa się w przyjaznej atmosferze.

Wykorzystujemy jedynie sprawdzone, wysokiej jakości kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne oraz preparaty, które nie podrażniają skóry ani nie osłabiają płytki paznokcia. Nasze specjalistka Aleksandra  doradza też, w jaki sposób dbać o swoje paznokcie (by wyglądały zdrowo).

Manicure japoński jest prostym zabiegiem kosmetycznym przywracającym blask płytce paznokciowej. Czynność polecana jest osobom borykającym się z kruchymi, rozdwajającymi się paznokciami. Ten pielęgnacyjny zabieg może być także stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn (nie powoduje zabarwienia paznokci). Manicure japoński polega na wcieraniu (energicznymi ruchami) pasty z witaminami w naturalną płytkę paznokciową. Naturalne składniki mineralne – w tym witaminy A + E , keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego pielęgnują płytkę paznokciową, odbudowując ją i wzmacniając. Po zakończeniu wcierania, na płytkę naniesiona zostaje odpowiednia warstwa pudru.  Dla utrzymania doskonałych efektów zabieg należy powtarzać co ok. 3 tygodnie.

Cena zabiegu   –   60 PLN

Manicure hybrydowy wykorzystuje do koloryzacji preparat utwardzany lampą UV/LED. Manicure hybrydowy zapewnia trwały i doskonale wyglądający lakier przez okres dwóch tygodni.W naszym gabinecie pracujemy na markach firmy Indigo, Semilac, Neo Nails, Pro Molon, Opi.

Cena zabiegu   –   60 PLN

Manicure Micro Cell to niemiecka marka odżywek do paznokci oraz kosmetyków pielęgnacyjnych do dłoni. Jest to wiodący producent odżywek do słabych i kruchych paznokci, który dzięki unikalnemu składowi wzmacnia je od środka oraz zabezpiecza przed pękaniem czy rozdwajaniem się. Micro Cell ma kilka linii dla różnych problemów z paznokciami w tym również linię ekologiczną bez formaldehydu w swoim składzie.

Parafina na dłonie wygładza spękaną i szorstką skórę dłoni, uelastycznia ją. Wspomaga wchłanianie innych preparatów pielęgnacyjnych. Wspaniale rozgrzewa przemarznięte dłonie. Dzięki temu poprawia krążenie podskórne, uelastycznia i rozluźnia mięśnie i zmniejsza ich wrażliwość na ból. Ciepło parafiny koi również bolące stawy, jest szczególnie polecana osobom cierpiącym na reumatyzm, gdyż łagodzi przewlekłe procesy zapalne.